webrank
20 اسفند 1401 - 20:56

ادامه دستگیری سریالی عوامل توزیع مواد محترقه در شهرهای مازندران

فرمانده انتظامی تنکابن از کشف ۵هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه و ۴۰ عدد نارنجک دستی در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، بهادر دیلمی فرمانده انتظامی تنکابن از کشف ۵هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه و ۴۰ عدد نارنجک دستی در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد محترقه توسط فردی در شهرستان تنکابن موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی تنکابن اظهار کرد: ماموران پس از بررسی‌های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی و در اقدامی عملیاتی، وی را در حین توزیع مواد محترقه دستگیر کردند.

دیلمی تصریح کرد: در بازرسی از مغازه متهم ۵هزار و ۵۰۰ عدد انواع مواد محترقه و ۴۰ عدد نارنجک دستی خطرناک به ارزشی بالغ بر ۷۰ میلیون ریال کشف شد.

وی در پایان از برخورد قاطع پلیس در مواجهه با مخلان نظم و امنیت عمومی خبر داد و از شهروندان خواست: به منظور پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخرسال در صورت مشاهده و اطلاع از هر گونه فعالیت سودجویان در این زمینه مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

*کشف ۳هزار عدد انواع مواد محترقه در بابلسر 

سید جعفر افضلی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف ۳ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز از چند واحد صنفی متخلف در آن شهرستان خبر داد. 

وی گفت: در پی کسب خبری مبنی بر عرضه موادمحترقه توسط تعدادی از واحدهای صنفی در سطح شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر افزود: با هماهنگی قضائی ماموران پلیس امنیت عمومی پس از شناسایی محل نگهداری موادمحترقه در واحدهای صنفی در بازرسی از آن واحد های تقریبا ۳هزار عدد موادمحترقه کشف کردند.

 افضلی با اشاره به اینکه پلیس با تولید و توزیع کنندگان مواد محترقه و آتش زا برخورد جدی و قانونی می‌کند از شهروندان خواست برای پیشگیری از حوادث تلخ ایام آخرسال، نظارت بر فرزندان خود را جدی بگیرید و در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

پایان پیام/۸۶۰۳۴/غ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1087221