webrank
08 بهمن 1401 - 19:46

۸۲ پروژه محرومیت زدایی قرارگاه کوثر در دست پیگیری است/ رونمایی از پوستر و تیزر جشنواره جهادگران

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در تشریح اقدامات انجام شده توسط سپاه و بسیج با بیان اینکه ۸۲ پروژه محرومیت زدایی قرارگاه کوثر از دیگر اقداماتی است که در دست پیگیری است، گفت: رونمایی از پوستر و تیزر جشنواره جهاد گران استان زنجان یکشنبه، ۹ بهمن‌ ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان؛ سردار طهماسبی، جانشین فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه سپاه همواره در تمام مصائب و مشکلات همراه مردم بوده است، اظهار داشت: خدمت به مردم بویژه در مناطق محروم از مهمترین اهداف سپاه است که با تمام توان و ظرفیت همراه گروه‌های جهادی خدمت‌رسانی خواهیم کرد.
جانشین فرمانده سپاه استان زنجان با اشاره به اینکه در راستای جهاد روشنایی ۳ هزار پنل خورشیدی برای خانواده‌های کم برخوردار در روستاها ساخته خواهد شد، گفت: خانواده‌ها متقاضی می‌توانند تا ۲۵ بهمن‌ماه سال جاری در سامانه ثبت‌نام نمایند که خوشبختانه تا کنون ۵۵۶ نفر در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که یکی از مزایای این طرح اشتغالزایی در روستاها است.
سردار طهماسبی از ثبت یک هزارو ۳۵۰ گروه جهادی در سامانه اطلس خبر داد و تصریح کرد: این گروه‌های جهادی در حوزه‌های مختلف عمرانی، آبادانی، بهداشت، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی فعالیت‌های مختلف ارائه می‌دهند.
وی با اشاره به  طرح پایش واحدهای صنعتی افزود: در این راستاخوشبختانه بیش از یک هزار واحد صنعتی مورد پایش قرار گرفته است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در ادامه به تشریح اقدامات انجام شده توسط سپاه و بسیج پرداخت و گفت:برگزاری شیف ایثار،برگزاری رزمایش جهادگران فاطمی یک و دو، برگزاری یادواره شهدای جهادگر و تجلیل از ۳۲ خانواده، برگزاری رویداد گنج و حمایت مالی از ۶۵ طرح برتر در استان و برگزاری بیش از 2 هزار دوره توانمندسازی برای جهادگران و... از جمله اقدامات صورت گرفته است.
وی با اشاره به رزمایش جهادی خدمات دامپزشکی، عنوان کرد:این رزمایش با همکاری سازمان دامپزشکی در ۷۳ روستا برگزار شد و ۷۵ هزار راس دام سبک و سنگین و ۴۲ هزار طیور واکسینه شدند.
 طهماسبی از  رونمایی از پوستر و تیزر جشنواره جهادگران استان زنجان اشاره کرد و بیان داشت: این جشنواره روز یکشنبه، ٩ بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
سردار طهماسبی به پروژه‌های قرارگاه کوثر اشاره و تصریح کرد: همچنین اجرای ۴۸ واحد مسکونی و ۸۲ پروژه  محرومیت زدایی قرارگاه کوثر از دیگر اقداماتی است که در دست پیگیری است.
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در پایان خاطرنشان کرد: همایش شبانان و گله‌داران با کمک و مشارکت جهاد کشاورزی در حوزه امنیت غذایی در استان زنجان برگزار خواهد شد.
پایان پیام/۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 1003358